Home / Seo Paslaugos / Laisvai samdomas SEO specialistas ar SEO paslaugas teikianti įmonė?
seo-paslaugos

Laisvai samdomas SEO specialistas ar SEO paslaugas teikianti įmonė?

Kadangi SEO optimizavimo paslaugos yra labai paklausios, rinkoje netrūksta šios srities specialistų. Jei ir jums yra reikalingos šios paslaugos, galite kreiptis į laisvai samdomą SEO specialistą arba įmonę, teikiančią tokio pobūdžio paslaugas. Tačiau kuris variantas geresnis ir patikimesnis?

Tiems, kuri nenori rizikuoti arba pirmą kartą tenka susidurti su SEO paslaugų poreikiu, patariama kreiptis į SEO teikiančią įmonę. Kreipdamiesi į teikiančią įmonę, būsite tikri, kad įmonė jūsų neapgaus ir laiku suteiks reikiamas paslaugas, tuo tarpu, praktika rodo, jog laisvai samdomi SEO specialistai ne visada yra linkę laikytis sutartų terminų.

Tačiau tai nėra vienintelis SEO paslaugas teikiančių įmonių privalumas. Reikia pasakyti, jog rasti geros reputacijos optimizavimo paslaugų įmonę užtrunka daug mažiau nei rasti kokybiškai dirbantį laisvai samdomą SEO specialistą. Tai ypač aktualu tuo atveju, jei esate užimtas žmogus. Pakanka įvesti į Google paieškos sistemą frazę SEO įmonės ir vos per keletą sekundžių išvysite sąrašą įmonių, kurios teikia svetainių optimizavimą. Įsitikinti, ar šių įmonių darbas yra kokybiškas visai nesunku – tereikia paskaityti atsiliepimus ar perūžėt jau atliktus darbus. Tuo tarpu, norint įsitikinti, ar kokybiškai dirba laisvai samdomas specialistas, prireiks šiek tiek daugiau laiko: visų pirma, reikės išsirinkti keletą kandidatų, pabendrauti su jais, peržiūrėti jų atliktus darbus ir tik tuomet bus galima numatyti, kuriam kandidatui verta patikėti užduotį. Beje, jei nežinote, kur ieškoti laisvai samdomų SEO specialistų, nepamirškite užsukti į portalus, kuriuose registruojasi laisvai samdomi darbuotojai, šiuose portaluose tikrai rasite, tai ko ieškote.

Vis dėlto, jeigu jums yra reikalingos SEO paslaugos, tačiau norite sutaupyti pinigų, tuomet laisvai samdomas SEO specialistas – geriausias pasirinkimas. Paprastai, laisvai samdomų SEO specialistų įkainiai yra šiek tiek mažesni nei įmonių, kurios teikia SEO optimizavimo paslaugas.
Kaip matyti, tik vienas, tiek kitas variantas turi savo trūkumų be pranašumų. Ką pasirinkti – nuspręskite tik tuomet, kai atidžiai apgalvosite savo poreikius.