Home / Balkonų stiklinimas / Balkonų stiklinimas: kiek svarbu kokybė?
balkonu-stiklinimas

Balkonų stiklinimas: kiek svarbu kokybė?

Balkonų stiklinimas – parankus dalykas tiems, kurie nori praplėsti savo gyvenamosios erdvės plotą ir sutaupyti šildymo išlaidoms.
Įprastai, daugelyje namų, pradedant nuo keliaaukščių daugiabučių, baigiant daugiaaukščiais, yra suprojektuoti balkonai. Vertinant Lietuvoje esančias klimato sąlygas, galima sakyti, jog balkonai praranda savo funkcionalumą. Todėl, norint suteikti balkonui daugiau funkcionalumo galima jį paversti nedideliu jaukiu kambarėliu ar veranda, priklausomai nuo balkono dydžio. Taigi, balkonų stiklinimas yra kaip tik tokia paslauga, kuria pasinaudojus galėtumėte įgyvendinti savo būsto viziją.

Balkonų stiklinimas apima ne tik balkono atskyrimo nuo lauko erdvės faktą. Į šios paslaugos sąvoką galima įtraukti kur kas daugiau. Kokybiška balkono stiklinimo paslauga apima ir apdailą bei izoliaciją. Visi darbai turėtų būti atliekami kokybiškai. Dėl nekokybiškai atliktų darbų gali tekti žiemą pašalti, na o vasarą jaustis lyg pirtyje. Tai priklauso nuo paslaugos ir medžiagų kokybės.

Balkonų langų rėmai gali būti mediniai ar plastikiniai. Kartais pasitaiko ir metalinių konstrukcijų. Taip pat balkonų stiklinimas vyksta naudojant tokias medžiagas kaip gipsas, įvairios izoliacinės medžiagos, betonas. Kokius pasirinksite langus – tai jūsų skonio reikalas. Tačiau, kaip ir kiekvienoje srityje čia svarbiausia kokybė.
Jei balkonų stiklinimas atliktas kokybiškai ir kokybiškomis medžiagomis, jūs sutaupysite kitoje vietoje, tai reiškia, jog sutaupysite pinigų galimam vėlesniam balkonų remontui, o taip pat sutaupysite ir laiko. Todėl ieškodami šios paslaugos tiekėjų peržiūrėkite jų kainos ir kokybės santykį. Esant nemažai konkurencijai, gali tekti nustebti, kaip skirtingai sumokėsite už tokios pačios kokybės paslaugas ir medžiagas. Pasidomėkite paslaugas teikiančios įmonės rekomendacijomis ir įvertinkite visus veiksnius, galinčius sukelti nesklandumų.
Taigi, iš anksto teisingai susidėliojus planą ir apsisprendus dėl paslaugų bei medžiagų kokybės, jūs galėsite ramiau jaustis ateityje.